Skip to main content

Gadżet z podróży – fotoksiążka Printu.pl

Muszę powiedzieć, że o fotoksiążce ze zdjęciami z moich podróży marzyłam od dawna. Ciągle jednak a to nie było czasu, a to nie mogłam wybrać zdjęć – bo przecież wszystkie są fajne 🙂
W końcu cała procedura gdzieś tam wydawała mi się zbyt skomplikowana. Aż trafiłam na printu.pl, gdzie w kilka dosłownie minut powstała moja wymarzona książka ze zdjęciami z podróży.
Zacznijmy od tego, że dla podróżniczki takiej jak ja fotoksiążka to idealny prezent i jestem pewna, że macie wśród znajomych i rodziny nie jedną taką osobę. Poza tym uważam, że jest to genialna alternatywa dla tradycyjnych albumów ze zdjęciami, szczególnie, że obecnie klasyczne odbitki spotyka się coraz rzadziej. Szkoda, ale tak to jest z postępem.
Fotoksiążka to natomiast bardzo wygodny sposób 'przechowywania’ zdjęć. Możecie podzielić je sobie – tak jak ja – tematycznie, możecie stworzyć oddzielną książkę z każdego wyjazdu. Ważne jest, by wybrać firmę, która wykona Wam to przede wszystkim dobrze jakościowo.
Moja azjatycka fotoksiążka powstała w printu.pl i muszę zupełnie szczerze powiedzieć, że była to pierwsza strona, gdzie nie zniechęciłam się skomplikowanym procesem tworzenia książki. Proces jest prosty, klarowny i nie wymaga ode mnie wiele czasu. Dodatkowo najróżniejsze opcje co do wielkości i ilości stron w książce pozwalają naprawdę dopasować produkt do moich potrzeb.
Obok zestawienie jakie macie opcje i jak się kształtują ceny. Ja wybrałam 40 stronicową, matową książkę w formacie 25 x 20 cm w twardej oprawie.
Następnie wybrałam zdjęcia z dysku, ale co jest bardzo fajne możecie również wybrać zdjęcia z Waszego Instagrama, Facebooka, Picasy czy Naszej Klasy.
Pamiętajcie, żeby wybierać zdjęcia najlepszej jakości, jeśli jednak się zagapicie Printu oznaczy Wam, które zdjęcia ze względu na jakość mogą nie wydrukować się najlepiej.
Projekt możecie edytować, zapisać do późniejszego uzupełnienia, dodatkowo zmieniać tło oraz układ zdjęć. Jest też opcja autoksiążki, czyli ze wskazanego folderu kreator sam wstawia zdjęcia na wszystkie strony.
Potem już wystarczy kliknąć Zamów i Wasze wspomnienia zamknięte w książce są już gotowe! 🙂 Teraz wystarczy poczekać na przesyłkę. Całość zajęła kilka dni: zamówienie złożyłam 28.04 (wiadomo, po drodze majówka), a książka przyszła już 6.05.
Zobaczcie jaka piękna 🙂

Gorąco polecam Wam printu.pl, książka jest naprawdę wysokiej jakości i stanowi wartościową pamiątkę z moich podróży po Azji.

Specjalnie dla Was Printu przygotowało rewelacyjną ofertę. Pod tym linkiem http://printu.pl/lp/kto-podrozuje-ten-zyje-dwa-razy/ znajduje się kod rabatowy -30% na całą ofertę! 
Link będzie ważny przez kolejne dwa miesiące. 
Teraz stworzenie Waszej fotoksiążki z podróży jest tańsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek! 🙂 To jak? Kto z Was jeszcze nie ma takiej książki?Spodobał Ci się wpis? Masz uwagi lub komentarze? Podyskutuj, polub, dodaj +1. Dziękuję!

4 komentarze to “Gadżet z podróży – fotoksiążka Printu.pl”

  1. Nie mam takiej książki, ale wiem i słyszałem o czymś takim. Uważam, że to świetna pamiątka z podróży. Zaryzykowałbym, że może nawet lepsza niż pojedyncze zdjęcia. Tam jest to wszystko zgromadzone, wszystko w jednym. Super pamiątka, super wspomnienia. Kto wie?! Może i po zgłębieniu tematu skorzystam z linka-kodu rabatowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.